Hakkımda

Yazar:
Merhaba arkadaşlar pekmezgibi.blogspot.com'u açalı aşağı yukarı 15 ay olacak Hakkımda sayfasını bugüne yazmak nasip oldu :)

Bu blogu açma amacım tamamen diğer seo,sosyal medya bloglarından farklı olmakdı. Bu farklılığıda ortaya koyduğuma inanıyorum

Bu blog benim çok kahrımı çekti. Bende onu hiç üzmedim. Bi ara ayrılık yaşadık koptuk birbirimizden işlerimden dolayı yaklaşık 1 ay gibi uzun bir süre içerik yazmadım. Haliyle üzüldü , küstü bana ama şuan barıştık aramız oldukça iyi :)

Kendimi tanıtacak olursam ;

İnanır mısınız bilmem ama buraya 20den fazla cümle kurdum hiç biri içime sinmedi galiba bu başlangıç güzel oldu. İnsanın kendini tanıtması oldukça zor oluyor gerçekten.

Ben Mustafa ÖZEL Konya doğumlu web alemine 2005 yılının ortalarında katıldığımı hatırlıyorum ben başlangıcı 2006 yılı olarak görüyorum :) 2006 yılından bu yana SEO konusunda araştırmalar yapmaktayım. Aslında kaç kişi okur hakkımda kısmını ondanda şüpheliyim ya eksik kalmasın diye yazıyorum. Her blogda olduğu gibi benim blogumda da bu kısım olacak illaki.

Şuan Anadolu  Üniversitesi İşletme bölümünde okuyorum meslek olarak öğrenci görünsemde inanmayın aşağı yukarı 7 yıldır babamın mesleği gereği turizm sektöründeyim.

Hakkımda sayfasını fazla uzatmak istemiyorum bu kadarı yeterli bence :)

Bu sayfayı okuyan herkese teşekkürü bir borç bilirim. Mutluluğunuz daim olsun.

Mustafa ÖZEL

0 yorum → "Hakkımda"

Yorum Gönder

Sponsorlar

konteyner ev prefabrik ev fiyatları Sosyal medya Sosyal medya

Son Yazılar

Son Yorumlar

Destekleyiciler

Çerezler

Bloggers - Meet Millions of Bloggers
Pekmez Gibi Blog - Sosyal Medya ve Seo Blogu: Hakkımda.
Hit Adam Site Analiz