Microsoft ve Avea’dan Emlakçılara Bulut Desteği !

Yazar:


Microsoft Türkiye, KOBİ’lere yönelik ürünlere ağırlık vereceğini geçen yıl düzenlediği basın toplantısında açıklamıştı. Bu çerçevede Avea ile birlikte bir projeyi daha hayata geçiriyor ve ‘Hosted (Barındırma) CRM Projesi’ni sunuyor.
KOBİ’lere EmlakOfis ve CRMOfis adında iki farklı model sunan şirketler, ‘sıfır’ ilk yatırım maliyetiyle destek verme amacında olduklarını söylüyor.
EmlakOfis, emlakçılara bulut bilişim üzerinde hizmet verecek bir uygulama. Mobil ve sabit olarak yönetilebiliyor. Bu sistemle emlakçılar, yeni bir evin ve müşteri bilgilerini mobil ya da masaüstü cihazlarla sisteme yükleyebiliyor. Eşleşen müşteri ve ev bilgileri, emlak danışmanını uyararak, vakit kaybını önlüyor. Hizmeti dışarıdan almak isteyen emlakçılar yıllık 600 lira + KDV ödemesi gerekiyor. AveaBiz müşterileri ise bu hizmeti ücretsiz kullanabiliyor.
CRMOfis uygulaması ise her ölçekteki şirketin müşteri ilişkileri yönetimi için oluşturulan bir platform; ofisten yapılacak işlerin, mobil cihazlarla gerçekleştirilebilmesini sağlıyor. Avea Kurumsal İş Birimi Kıdemli Direktörü Tunç Taşman, 20 bin dolara edinilebilecek teknolojiyi, Avea müşterilerinin hiçbir ilk yatırım bedeli ödemeden kullanma fırsatına sahip olduğunu söylüyor.
Bu ürünlerin Türkiye’deki KOBİ’lere 2011’in trendi olan bulut bilişime daha kolay entegre olma fırsatı yaratabileceğini söyleyebiliriz. Şirketler böylece hem vakitten hem de nakitten tasarruf ediyor olacak.

1 TB Hafızalı Flash Bellek Çıktı !

0 yorum → "Microsoft ve Avea’dan Emlakçılara Bulut Desteği !"

Yorum Gönder

Sponsorlar

konteyner ev prefabrik ev fiyatları Sosyal medya Sosyal medya

Son Yazılar

Son Yorumlar

Destekleyiciler

Çerezler

Bloggers - Meet Millions of Bloggers
Pekmez Gibi Blog - Sosyal Medya ve Seo Blogu: Microsoft ve Avea’dan Emlakçılara Bulut Desteği !.
Hit Adam Site Analiz