Firefox 11′in Tam Sürümü Çıktı

Yazar:

Merhaba arkadaşlar Mozilla geçtiğimiz günlerde popüler olan web tarayıcısı Firefox 11'in tam sürümünü yayınladı.Türkçe dil desteği ile gelen Firefox'ta önemli yenilikler getirmişler.


Bilindiği üzere Mozilla Firefox 11’in beta sürümünü daha önce kullanıcılarına sunmuştu. Tam sürümde bulunan yenilikler arasında belki de en önemlisi, Firefox’un en büyük rakibi Google Chrome ile senkronize olabilme özelliği. Bundan böyle Firefox kullanıcıları Google Chrome’daki yer imlerini, çerezlerini ve geçmişlerini tarayıcılarına taşıyabilecek.

Son sürüm ile birlikte kullanıcıların Firefox’u tercih etmesinde önemli bir yeri olan eklentiler, diğer masaüstü bilgisayarlarla senkronize edilebiliyor. Eklentiler Sync sekmesinden basitçe senkronize edilebilecek.

Gelen yenilikler arasında Android’in 2.3 ve altı sürümlerine Flash desteği, daha hızlı sayfa görüntüleme ve daha az çökme gibi zamanla kullanıcılar tarafından test edilebilecek özellikler bulunuyor.

Firefox 11’de web geliştiriciler için de kullanıcı deneyimini artıran araçlar yer alıyor. Firefox 10’da da bulunan CSS özelliğine yeni eklemeler yapılmış. Ayrıca yeni sürümle birlikte sunulan Tilt adlı araç sayesinde internet sayfalarının 3 boyutlu görüntülenmesi sağlanabiliyor.

Firefox’un bütün bu özelliklerini kendiniz deneyip görmek isterseniz tarayıcının Türkçe versiyonuna buradan ulaşabilirsiniz.
 Kaynak: Sosyalmedya.co
İlgili Aramalar:firefox,mozilla firefox 11 tam sürüm,mozilla firefox indir,mozilla firefox hatası

0 yorum → "Firefox 11′in Tam Sürümü Çıktı"

Yorum Gönder

Sponsorlar

konteyner ev prefabrik ev fiyatları Sosyal medya Sosyal medya

Son Yazılar

Son Yorumlar

Destekleyiciler

Çerezler

Bloggers - Meet Millions of Bloggers
Pekmez Gibi Blog - Sosyal Medya ve Seo Blogu: Firefox 11′in Tam Sürümü Çıktı.
Hit Adam Site Analiz