Ruhu yaralamayan tek taş

Yazar:

Ruhu yaralamayan tek taş

Pırlanta, kadınların tutkuyla isteyip asla vazgeçemedikleri nadir takılardandır. Onların duygularını değiştiren ve bazen de düşüncelerini etkileyen en çekici hediyedir pırlanta. Özellikle de takının tasarımıyla da birleşince göz alıcı albenisiyle kalplerini çalıverir güzelliği. Pırlanta tasarlayan ve kalitesini öne sürüp kadınların ilgisini çekmeyi başaran, parmakla sayılacak kadar az isim vardır. Son zamanların Avrupa zevki tasarımlarıyla bezenmiş o isimlerden biri de Louis Amour Pırlanta’dır. Louis Amour, yeni bir pırlanta mağazası ve hizmetleri mükemmel. Öncelikle kaliteden asla ödün vermeden uygun fiyatla müşterilerinin beğenisine sundukları pırlantalar oldukça etkileyici. Nasıl oluyor da kaliteli bir pırlanta uygun fiyata verilebiliyor? Bunun cevabı gayet basit. Mağaza hiçbir şekilde aracı firma kullanmıyor. Pırlanta direk olarak üretici firmadan alınıyor ve müşterisiyle buluşuyor.
lois amour pırlanta
Böylece diğer rakip firmalara nazaran çok daha uygun fiyat garantisiyle kaliteyi buluşturuyor. Akıllara, bunlar düşük kaliteli pırlanta olabilir mi sorusu gelse de Louis Amour Pırlanta kalitesinden de asla taviz vermiyor. Misyon edindiği kalite ve uygun fiyat düşüncesi, onların bünyelerindeki pırlanta eğitim bölümüyle de kendini kanıtlamış görünüyor. Tüm bunların yanında beğendiğiniz herhangi bir pırlantayı da risksiz almanız mümkün.

Louis Amour tescilli ve kuyumcular odasına kayıtlı bir marka. Hayallerinizi süsleyen pırlantayı rahatlıkla bulabileceğiniz Louis Amour, ister deneyerek alabileceğiniz mağazalarıyla, isterseniz de internet üzerinden yapacağınız alışverişlerinizle hep yanınızda. Üstelik internetten alacağınız pırlantalarda muhteşem ayrıcalıklar da alıcıları bekliyor. Louis Amour’un sanal mağazasından beğendiğiniz bir pırlantadan memnun kalmazsanız 30 gün içerisinde iade edebiliyorsunuz. Gözünüzün nuru pırlantanızı iki yıl boyunca ücretsiz bakımını ve temizliğini yaptırabiliyor, iki yıl boyunca da mağazaya geri satabiliyorsunuz.

On yıl boyunca ücretsiz başka bir ürünle değiştirebiliyorsunuz. Ayrıca yüzük boyunu ayarlatabiliyor, aldığınız pırlanta yüzüğe özel Uluslararası Garanti Sertifikasıyla teslim alıyor ve Türkiye’nin her yerine pırlanta yüzüğünüzle, sigortalı kargo ile buluşuyorsunuz. Üstelik bu hizmetlerden tamamen ücretsiz olarak faydalanıyorsunuz. Louis Amour bunlarla da kalmıyor, 1000 TL. ve üzeri alışverişlerde sürpriz hediyelerle mutluluğunuza mutluluk katıyor. Eğer İstanbul içinde iseniz de yalnızca 3 saatte motorlu kurye seçtiğiniz pırlanta yüzüğü kapınıza kadar teslim ediyor. Louis Amour’un pırlanta uzmanlarının olduğunu da biliyor musunuz? Hiç sertifikası olmayan veya sertifikası kaybolan pırlantaları uzmanlar, inceliyor, onlara değer biçiyor ve ayrıntılı bir pırlanta raporu hazırlıyorlar. Bu sayede elinizdeki pırlantanın değerini öğreniyor ve sertifika bulunduruyorsunuz. Louis Amour yeni bir tektaş pırlanta mağazası olmasına rağmen eskiye dayanan tecrübesi sayesinde verdiği hizmetleri mükemmel ve alıcılarının yüzünü, ilerlediği bu çizgide hep güldüreceğe benziyor.
İlgili Aramalar:tek taş , pırlanta tek taş , tektaş fiyatları , tektaş yüzükler

1 yorum → "Ruhu yaralamayan tek taş "

mustafa eraslan
27 Mayıs 2013 08:57

şimdikiler tek taşı kendi aldı kendi taktı :)

Yorum Gönder

Sponsorlar

konteyner ev prefabrik ev fiyatları Sosyal medya Sosyal medya

Son Yazılar

Son Yorumlar

Destekleyiciler

Çerezler

Bloggers - Meet Millions of Bloggers
Pekmez Gibi Blog - Sosyal Medya ve Seo Blogu: Ruhu yaralamayan tek taş .
Hit Adam Site Analiz